ערוץ רסס חיצוני

ערוץ תקשורת רססבדף זה יש דוגמא לשימוש ברכיב ר.ס.ס. בו התכנים מוזנים אוטומטית מערוץ תוכן חיצוני. ערוץ תקשורת ר.ס.ס. משמש בדרך כלל במאמרים וחדשות ואת התכנים האלו ניתן להזין באופן אוטומטי לאתר. כמו כן, כאשר תוכן הערוץ מתעדכן ומתחדש בפוסטים חדשים, עדכונים אלו מוזנים אוטומטית לאתר.

אנשי יחסי הציבור יצאו משפיעים ברשימת 100 המשפיעים בתקשורת 2011

23/01/2012, 2:28 pm

אנשי יחסי הציבור יצאו משפיעים ברשימת 100 המשפיעים בתקשורת 2011

שנה דחוסה עברה על עולם היח"צ. הריטיינרים עבדו שעות נוספות, מנפקים השקות בומבסטיות ומשתיקים מהומות גדולות. בהתאם לקלישאה הקלאסית, הגורסת שכל משבר הוא גם הזדמנות, נוכחנו לגלות בשנה החולפת כי משבר של מישהו אחד היה הזדמנות עבור מישהו אחר. גם במהלכים שיווקיים גדולים ומשמעותיים ראינו חברות שהעדיפו לשמור בקופה את מיליוני השקלים שהיו יכולים לשמש לקמפיינים פרסומיים נרחבים, ובמקומם השקיעו במהלכי יח"צ.


[ קרא עוד... ]


רדיו חזק! וחינוכי

08/01/2012, 9:54 am

רדיו חזק! וחינוכי העולם צועד קדימה בצעדי ענק: טכנולוגיות חדשות צצות מדי יום וסוחפות איתן המוני משתמשים, המבקשים להשאר מעודכנים ולעקוב אחר כל מה שיש לזירות החדשות, בעיקר הדיגיטליות, להציע.
[ קרא עוד... ]


אינדקס משרדי יחסי הציבור בישראל

05/01/2011, 1:10 pm

אינדקס משרדי יחסי הציבור בישראל

היות ואנו מקבלים באופן טבעי פניות להמלצה על שירות יחסי ציבור, והיות ואנו כבר בקשר עם מרביתכם - החלטנו לחשוף את רשימת משרדי יחסי הציבור בישראל באינדקס מרוכז ויעיל.


[ קרא עוד... ]


אפליקציה שלא כדאי לפספס

03/06/2010, 4:49 pm

אפליקציה שלא כדאי לפספס

לאחר שהבאנו את נתוני הרייטינג ל- iGoogle שלכם, לקחנו צעד קדימה ולראשונה בישראל תוכלו לצפות בנתונים הפומביים גם באמצעות מכשיר ה- iPhone שלכם וליהנות מאפליקציה מתקדמת אותה פיתחנו עבור אנשי המדיה והפרסום.


[ קרא עוד... ]


חדש ולעניין – לוח דרושים למדיה

10/04/2010, 7:36 pm

חדש ולעניין – לוח דרושים למדיה

בשנה האחרונה קיבלנו לא מעט פניות, הן ממשרדים והן ממחפשי עבודה בתחום המדיה, בנוגע לאיתור מעומדים למשרות כאלו ואחרות וכן חיפוש עבודה. לכן, החלטנו להרים את הכפפה ולבנות לכם לוח נוח, נגיש ומעודכן של מחפשי עבודה והודעות לאיתור עובדים מהתעשייה.

[ קרא עוד... ]


 


| רסס || ערוץ מידע || תוכן חיצוני |

תוכן הפוטר: תוכן זה מופיע בתחתית כל האתר. בדרך כלל נהוג להכניס כאן את הכתובת או פרטי התקשרות אחרים